bip.gov.pl
A  A+ A+ wysoki kontrast:
A A
Nowy System Biuletynu Informacji Publicznej


Menu główne
Wyszukiwarka
Szukajszukanie zaawansowane
Czym jest NSBIP?

Rejestr zmian

System NSBIP jest autorskim rozwiązaniem należącym do firmy Nabino Sp. z o.o.. System został stworzony przy udziale zespołu, który na rzecz ówczesnego MSWiA stworzył Stronę Główną Biuletynu Informacji Publicznej (SGBIP).

 

Oferowany system jest zespołem zintegrowanych ze sobą aplikacji informatycznych, umożliwiających budowę, utrzymanie i powszechne udostępnianie podmiotowej strony Biuletynu Informacji Publicznej. NSBIP udostępniany jest w ramach pakietu rocznego. Nasza firma przejmuje cały obowiązek utrzymania BIP oraz jego zabezpieczenie. Dostęp do NSBIP nie generuje wysokich kosztów, nie wymaga zakupu odpowiednich urządzeń i drogiego oprogramowania.

 

Korzystanie z NSBIP jest intuicyjne i przyjazne użytkownikowi. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem operatora BIP, w ramach umowy na korzystanie z NSBIP oferujemy również wsparcie przy prowadzeniu strony Biuletynu, a także pomoc lub pełną redakcję wprowadzanej treści.

 

System NSBIP spełnia wszystkie standardy i wymogi określone w przepisach obowiązującego prawa, a w szczególności w Ustawie o dostępie do informacji publicznej oraz w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 stycznia 2007 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (Dz. U. Nr 10, poz. 68).

Udostępniający: Zofia Bogusławska
Wytwarzający/Odpowiadający:
Czas udostępnienia: 2016-03-01 15:45
Czas wytworzenia: 2016-03-01 15:45
Czas ost. modyfikacji: 2016-03-01 15:47

do góry
Niniejsza strona do poprawnego działania używa cookie. Więcej w polityce prywatności. Rozumiem, zamknij pasek.